Jump to content
News
 • DARKKO ATLANTIS OFFICIAL 16 Nisan 2021!

Legion

 Administrators
 • İçerik sayısı

  343
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

143 Mükemmel
 
3632

Irk

Karus

Legion Hakkında

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. Artık oyundaki deniz, göletlerin yansıması ve dalgalanması olacak Tamamen isteğe bağlı olarak açılacak ve 2 seçeneği olacak Sadece gökyüzü yansıması Gökyüzü + Objelerin Yansıması Şöyle bir video bırakıyorum ( Videoda Objeler + Gökyüzü Açıktır )
 2. Merhabalar DARKKO Ekibi Olarak, #ATLANTIS Sunucumuzda Sizlere Sunacağımız Yeni Özelliklerimizden Bahsedeceğim. Unutmayınız Bu Tür Modifiye Edilmiş Birçok Özellik Ve Sistemsel Değişiklikler Sizlerin Daha Kaliteli Ve Rahat Bir Şekilde Oyunda Zaman Geçirmenizi Sağlayacaktır. Tag Sistemi : Artık Ek olarak Tagınızı Belirli Turnuvalar Haricinde Kendinizde Moradonda Bulunan Hemes Npcsinden Alabilirsiniz. Yapmanız Gereken Tek Şey Pusta Bulunan Tag Change Scroll Alıp Hemes Npcsinden Tagınızı Yazmanız. NOT: Küfür Argo kelimeler Din Dil Irk provoke Prnografik Kelimeler Kullanan Arkadaşların Tagları silinir Ve Cezai İşlem uygulanır. Bunu Dikkate Alınız.
 3. Merhabalar DARKKO Ekibi Olarak, #ATLANTIS Sunucumuzda Sizlere Sunacağımız Yeni Özelliklerimizden Bahsedeceğim. Unutmayınız Bu Tür Modifiye Edilmiş Birçok Özellik Ve Sistemsel Değişiklikler Sizlerin Daha Kaliteli Ve Rahat Bir Şekilde Oyunda Zaman Geçirmenizi Sağlayacaktır. Buff Bar Sistemi : Oyun içerisinde F10'da Karşınıza çıkacak olan Buff Bar sekmesine tıkladığınızda oyundan çıkmanıza gerek olmadan saveledikten sonra kullanmaya başlayabilirsiniz. Kısacası Skilleri bastığınız scleri ve yediğiniz debuffları artık ayırabilirsiniz. 3 seçenek altında artık bunları sizler belirleyeceksiniz aşağıdaki resimde görüldüğü gibidir. Detaylı Anlatımı Videodan İzleyebilirsiniz;
 4. Merhabalar DARKKO Ekibi Olarak, #ATLANTIS Sunucumuzda Sizlere Sunacağımız Yeni Özelliklerimizden Bahsedeceğim. Unutmayınız Bu Tür Modifiye Edilmiş Birçok Özellik Ve Sistemsel Değişiklikler Sizlerin Daha Kaliteli Ve Rahat Bir Şekilde Oyunda Zaman Geçirmenizi Sağlayacaktır. Pet Sistemi : Pet sistemi sizlere hem görsel hemde bir kaç ekstra özellik sunan bir nevi sizin oyunda sahip olduğunuz Bir hayvanınızdır. peki bunu nasıl elde edebilirsiniz Moradonda bulunan [Familar Tamer ] Npc'sinden görevi aldıktan sonra bu öğeye sahip olabilirsiniz. 1 level olarak size eşlik eder isim koyabilir onla oyunda bir bağ kuraiblirsiniz. Peki tam olarak ne işe yarar ? ekstra neler sağlar . -Görsellik arayan arkadaşlar için bir değişiklik olmuş olur. Ekstradan sizlere Buff ve Defans Verir [Skillerini level kastıkça açabilirsiniz] Son level 60 leveldir 3 farklı mod'da çalışır ATTACK DEFANS LOOT Attack : Bu modda dilerseniz sizlerde petinizle beraber yaratığa atak verebilirsiniz. Defans: bu modda dilerseniz petinizi moblara saldırırken defansif modda yaratığı tanklayabilrisiniz. Loot: bu modda ise petinize itemlerinizi uzak mesafelerdende sorunsuz şekilde itemlerinizi toplatabilirsiniz. Görseller aşağıda olduğu gibidir.
 5. Merhabalar DARKKO Ekibi Olarak, Yeni Sunucumuzda Sizlere Sunacağımız Yeni Özelliklerimizden Bahsedeceğim. Unutmayınız Bu Tür Modifiye Edilmiş Birçok Özellik Ve Sistemsel Değişiklikler Sizlerin Daha Kaliteli Ve Rahat Bir Şekilde Oyunda Zaman Geçirmenizi Sağlayacaktır. Geliştirilen yeni sistem ile beraber hesabınıza sadece güvenilir bilgisayarlar ile girilebilecek. Hesabınızı oluşturduktan sonra ilk giriş yaptığınız bilgisayar otomatik olarak güvenilir bilgisayarlar listesine eklenecek. Daha sonra giriş yapacağınız yeni bilgisayar ile girmeye çalıştığınızda şöyle bir uyarı sizleri karşılayacak : butonuna bastıktan sonra e-posta adresinize sistem tarafından kod gönderilecek. 5 dakikada 1 e-posta talebi yapabilirsiniz. E-Posta adresinize şu şekilde bir mesaj gönderilecek : Gelen kodu "Enter security code: " diye adlandırılan alana girdikten sonra "Add This PC" butonuna basmanız yeterli olacak. Sistem hakkında bazı bilgiler: Sınırsız sayıda güvenilir bilgisayar ekleyebilirsiniz. E-posta doğrulaması her bilgisayar için 1 kere sorulacaktır. Sistem isteğe bağlı değildir. Kayıt esnasında e-posta adresini doğru belirtmediğiniz durumda hesaba erişiminizi kaybedebilirsiniz. Şifrenizi değiştirmeniz durumunda tüm güvenli bilgisayarlar otomatik olarak silinecektir. Şifrenizi değiştirdikten sonra ilk giriş yapacağınız bilgisayar otomatik olarak güvenilir bilgisayarlara eklenecektir. Kayıt olduktan sonra ilk giriş yaptığınız bilgisayar için e-posta doğrulaması gerekmemektedir.
 6. As you know, there was a long time ago in this feature, but it had some problems and it could be opened from the Settings in the Client, not from within the game. We fixed minor issues and made it possible for you to change them instantly in-game.
 7. as you know, shading has only been available for npc and characters for a very long time and the fps drop was happening because the quality was so high. (it was only for people with good pc) But this situation is now over ^^ we developed and corrected it completely and with the high performance we achieved, the objects were also included in the shadow. in the video: I have presented you the differences such as Shadowless, Shaded, Shade + Blur.
 8. Bu özellikte bildiğiniz gibi çok önceden vardı fakat biraz sorunları vardı ve oyun içerisinden değil de, Client içerisindeki Ayarlardan açılabiliyordu. Ufak sorunlarını düzeltip oyun içerisinden anlık olarak değiştirebilmenizi sağladık. Yüksek çözünürlüklü ekranlara sahip arkadaşlar için çok güzel olacak ^^
 9. Bildiğiniz üzere çok uzun zamandır gölgelendirme sadece npc ve karakterlerde mevcuttu ve kalitesi çok yüksek olduğu için fps düşüşü yaşatıyordu ( sadece iyi pc ye sahip kişiler içindi kısaca ) Fakat bu durum son buldu^^ geliştirip tamamen düzelttik ve elde ettiğimiz yüksek performans ile objeleri de gölgelendirmelere dahil ettik. Videoda : Gölgesiz, Gölgeli, Gölge + Blur şeklinde farkları size sundum.
 10. Legion

  patch Tüm Güncelleme İçerikleri Ve Notları [Tek Konu]

  Item Droplarının Sadece Parti Başkanına Gitme Hatası Düzeltildi Bowl Karus ve Human Bölgelerine Tersi Olacak Şekilde Humanların ve Karusların Ayrı Olarak Kesilebileceği "Remnant" Eklendi. DROP : Orta Sınıf Unique Takılar, Yeşil, Mavi Kutu ve Gövdelik Red ve Black Chitin. | Respawn Süresi : 2~3 Saat Random Bowl Bölgesine "Bad Chief" Eklendi. Sadece "R" ile Kesilebilir. DROP : Kırmızı - Yeşil - Mavi Kutu ve Knight Cash Voucher | Respawn Süresi : 1~2 Saat Random CZ Bölgesine 5x Devil Stone Eklendi. Bowl Koridorları ve Dark Mare Slotlarına Gidiş (Harpy Bölgesinden) Atross ve Riote Görevi Eklendi - 100x | Ödül : 5 TL Voucher | Parti Halinde ve Tekrarlanabilir. Fun Class İçin Düzenlemeler Yapıldı - Mage Kör Etme Skilli Pasif Hale Getirildi ve Okçu Atakları %5 Arttırıldı Eslant - Military Camp 3'e Düşürüldü Yakın Zamanda Anlık Olarak BDW, Chaos, Knight Royale Etkinliklerinin Ödülleri Değiştirilecektir Bazı Basılamayan Takılar Gün İçerisinde Düzeltilmiş Olacaktır (Bknz : Gold Ring) Yeni Kırdırılabilir Itemler Aktif Edilecek Yakında Bankadaki Paranın 21GB Limitinin Üstüne Çıkınca Görsel Olarak "-" Eksiye Düşme Hatası Düzeltildi ( Bu Tarz Görsel Hataları Bildirirseniz Seviniriz )
 11. Legion

  patch Tüm Güncelleme İçerikleri Ve Notları [Tek Konu]

  Priest Chitin ve Shell için istenilen INT değeri 20 Azaltıldı Çöp Slotlarındaki Safir,Opal,Crystal Drop Oranları Eşitlendi - Azaltıldı KNIGHT Pouch Kırdırmak İçin Artık 1250 yerine 1500 Tane Gerekiyor Fragmentlerden Çıkan Unique Itemler ve Armorlar Voucher Halinde Elde Edilecek ve Hepa Shozinde Kırdırılacak ( Detaylı Bilgi İçin Tıkla ) Exceptional Itemler Yapımı İçin İstenilenler Değiştirildi ( Detaylı Bilgi İçin Tıkla ) Luferson Castle ve Elmorad Castle Military Camp 4 Kapatıldı (Level Yoğunluğu Bittiği için) Luferson Castle ve Elmorad Castle Military Camp 3 Dropları Kapatıldı (Sadece Coin fakat %50 Az) ve Gelen EXP Arttırıldı Başlangıç Leveli 61 Olarak Ayarlandı Nation Transfer 24 Saatte Bir Kullanılabilir ( Süre Değişkenlik Gösterebilir ) Rare, Magic Itemlerin Military Camplarda Çıkmama Sorunu Düzeltildi Fun Class'ta Bazı Ufak Görsel Hatalar Düzeltildi Artık Karakter Envanterinde 9999 Taneden Fazla Arrow Taşınamayacak CSW Town İçin Ekstra Kontroller Eklendi Offline Pazar'ın "merchant`s Concentration" ile çalışmaması düzeltildi ( 8 ön izlemeli pazar )
 12. Mobların zorluğuna göre taşlardan çöp atma olayı azalıyor ve unique çıkma olasığı da fazla içeriği belli yani
 13. düşürürüz ya niye bu kadar sinirlendin
 14. Son Düzenleme : Raptor, Shard, Iron Bow, Impact , Totamic Spear İçin İstenilen Diamond Bar Yerine 2 Adet Gold Bar Olmuştur. Kalan Diğer İtemler İçin : 1 Gold Bar Gereklidir.
 15. kırdırdığında item envanterinde gözükmüyorsa ( arada bir oluyor ) relog atabilirsin
×
×
 • Yeni Oluştur...